Про нас

Шановні партнери та друзі!

Туроператор "Адріатік Тревел" має честь стати Вашим надійним помічником у роботі і відпочинку.

З нами Ви дізнаєтеся як оптимізувати маршрут, як скоротити витрати, як заощадити час.

Все це стає легким і доступним разом з туроператором "Адріатік Тревел".

Мета роботи компанії з партнерами - створення якісного туроператорського продукту. Наша перевага в індивідуальному підході до кожної заявки. Ми вибираємо надійних партнерів - постачальників послуг.

Багаторічний досвід наших співробітників, сучасні технології і, звичайно, згуртована команда професіоналів - це запорука успішної поїздки в будь-яку країну, в будь-який час, будь-яку програму!

На сьогоднішній день ми надаємо організацію турів до багатьох країн світу, але основними напрямками для нас є Болгарія, Хорватія, Чорногорія, автобусні тури в Європу, гірськолижний відпочинок в Словаччині, Польщі, Болгарії, Австрії, а також тури для індивідуалів. Будуючи свою роботу на основі прямих зв'язків з партнерами, ми пропонуємо широкий вибір готелів, вілл всіх категорій на всіх курортах цих країн, а також індивідуально розроблені автобусні і авіа тури в Європу для дорослих і дітей.

Особливе місце в нашій роботі займає дитячий відпочинок в таких країнах як Болгарія, Чорногорія, Греція, Словаччина, Угорщина, Польща та ін.

Можливість прорахунку групового або індивідуального туру на нашому сайті в поєднанні з індивідуальним підходом в обслуговуванні означає миттєву оперативну обробку кожної заявки і максимальний комфорт наших клієнтів. Ми зробимо для Вас будь-який тур, прорахуємо будь-яку екскурсію, допоможемо організувати автобусний тур в будь-яку країну світу. Основний принцип роботи наших менеджерів - постійний зв'язок з клієнтом, відпрацювання кожної заявки від початку до кінця, з моменту її надходження і завершуючи поверненням додому.

Пріоритети нашої компанії формуються відповідно до правил і тенденцій сучасного ринку туристичних послуг: розширення асортиментного ряду туристичних програм, поліпшення якості спектру послуг, безперервний розвиток технологій прийому клієнтів. Ми завжди раді бачити Вас і сподіваємося, що ви оціните послуги та напрямки, які ми зможемо запропонувати вам на нашому сайті.

Принципи нашої роботи у високому професіоналізмі, надійності та індивідуальному підході до кожного!

Щиро ваша, команда "Адріатік Тревел"

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти