Автобусний тур Сібіу<br>Румунія
Міста підсадки
Відправка з
Місто відправки

Міста підсадки
Україна


Нічні переїзди
Нічні переїзди
Гарантовані виїзди
Гарантовано
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Ви можете скопіювати обраний список турів, вставити у будь-який тестовий редактор
Тури успішно скопійовані у буфер обміну

«На келих вина з Дракулою»

Львів ( Стрий, Мукачево, Берегове )
5
Нічні переїзди: 2
Румунія
Сібіу, Алба-Юлія, Бухарест, Сіная, Брашов
Дата туру (виїзд - приїзд)
25.04 - 29.04
€ 180
$ 198
7597 гривень
Детальніше

«Bun venit Румунія!»

Львів
6
Нічні переїзди: без нічних переїздів
Румунія
Сучава, Сігішоара, Брашов, Ришнов, Сіная, Бухарест, Сібіу, Алба-Юлія, Клуж-Напока (Клуж), Турда
Гарантовані виїзди:  27.04
Дата туру (виїзд - приїзд)
27.04 - 02.05
€ 232
$ 255
9791 гривень
Детальніше
Сібіу

Сібіу був найбільшим і найбагатшим із семи стін цитаделей, побудованих у 12 столітті німецькими поселенцями, відомими як трансільванські сакси. Багатства, накопичені його гільдіями, платили за будівництво як вражаючих будівель, так і укріплень, необхідних для їх захисту.

Старе місто Сібіу зберігає велич своїх попередніх днів, коли багаті та потужні гільдії домінували у регіональній торгівлі. Як і Сігішоара та Брашов, він має виразний німецький характер. Ділянки середньовічної стіни все ще охороняють історичну область, де вузькі вулички проходять крутопокритими будівлями 17 століття з двосхилими звисами, перш ніж відкритись на величезні площі,  такі як Велика площа та Маленька площа, де переважають церкви.

Сібіу - дружнє для пішоходів місто з двома легкодоступними рівнями: Верхнє місто, де проживають більшість історичних пам’яток Сібіу, і Нижнє місто, вистелене барвистими будинками на брукованих вулицях і обмежене величезними міськими стінами та оборонними вежами з видом на річку Цибін.

Традиційно Верхнє місто було заможнішою частиною та комерційним магазином, тоді як Нижнє місто служило виробничою зоною. Історичний центр включає Велику площу, площу Ует, прекрасний Прохід сходів, що з’єднує верхнє місто з нижнім містом, добре відомий Міст брехні, Золоту площу та Малу площу.

Міські визначні пам'ятки

Протягом сотень років це огороджене містечко в самому серці Трансільванії було одним з найпотужніших і процвітаючих опорних пунктів Європи. Оточені величезними стінами, оригінальні укріплення Сібіу включали 39 оборонних веж, п’ять опор, чотири воріт та п’ять артилерійських батарей.

Незважаючи на те, що вся мережа надзвичайно добре збереглася, найкраще відрегульованою є південно-східна сторона, яка протягом століть неодноразово підсилювалась, оскільки атаки найчастіше йшли з цього напрямку.

Три вишки XV століття витримали випробування часом: вежа гаркебузієрів (Turnul Archebuzierilor), теслярська вежа (Turnul Dulgherilor) та гончарна вежа (Turnul Olarilor). Велика вежа 16 століття (Turnul Gros) - це місце першої театральної вистави Сібіу, поставленої в 1778 році.

У центрі Верхнього міста є три красиві площі. Велика площа - це місце римо-католицької церкви та палацу Брукенталя, де ви знайдете одну з найважливіших колекцій мистецтва Румунії. Площа пов’язана з Маленькою площею проїздом під Вежею Ради, яку варто відвідати завдяки чудовим краєвидам на місто. На третій площі, площі Ует, домінує Євангельський собор.

Вперше згадувана в письмовому документі в 1411 році як ринок зерна, Велика площа - найбільша площа міста, протягом століть була тихим свідком жвавої торгової діяльності міста, зборів і навіть публічних страт. Розташована в самому центрі старого міста, обнесеного стінами, ЮНЕСКО призначила її пам’ятку архітектури.

На північній стороні Великої площі переважає римо-католицька церква (Biserica Romano-Catolica). Ця прекрасна барокова споруда з класичними декораціями була побудована між 1726 і 1738 роками. Вежа була прикріплена до нефу в 1738 році, а через рік на вершині сидів хрест. Повністю відремонтований інтер’єр чудовий із золоченими стінами та барвистими фресками на стелі.
Складні кам'яні різьби покривають значну частину нави, тоді як бічні вівтарі та колонади виблискують рожевим мармуром. Фреска за вівтарем була написана в 1777 році Антоном Штайнвальдом. Всередині церкви знаходиться кам'яна могила Отто Фердинанда де Абенсберга, командира Трансільванії між 1744-1747. Органічні концерти зазвичай проводяться раз на тиждень.

На розі з вулицею Аврама Янку стоять стара резиденція мера та імпозантна вежа Ради (Turnul Sfatului). Побудована в 13 столітті, ця вежа використовувалася як вхідні ворота до другого ряду укріплених стін, побудованих навколо Сібіу. Протягом століть Вежа Ради служила сховищем для зерна, пожежною сторожевою вежею, тимчасовою в’язницею і навіть музеєм ботаніки. Дах, спочатку побудований у формі піраміди, зазнав різних змін, кульмінацією яких стало додавання чотирьох кутових башт у 1826 році. На верхньому поверсі оглядовий майданчик дозволяє з висоти пташиного польоту переглянути історичне місто та гори Фагарас за його межами.

На захід від площі знаходиться приголомшливий палац Брукенталь (Palatul Brukental), побудований між 1778-1785 роками віденським архітектором у вишуканому стилі пізнього бароко. Зараз в ньому знаходиться музей Брукенталя (Muzeul Brukenthal), найстаріший і один з найкращих художніх музеїв країни. Палац був побудований бароном Самуелем фон Брукенталем, щоб служити його резиденцією та розміщувати його колекції румунського та західного мистецтва, релігійні скульптури та ікони 16 - 18 століття, марки та монети, а також вражаючу бібліотеку. З роками колекції збагачувались за рахунок придбань та пожертв.
Завершує картину казковий Блакитний дім, будинок бароко 18 століття, на фасаді якого знаходиться старий герб Сібіу.

Від Великої площі пройдіть одним із двох тунелів під арками Вежі Ради, щоб прибути на Маленьку площу. На цій другій укріпленій площі мешкали найпрестижніші майстри міста, які проживали в рядах аркадних будинків уздовж північної та східної сторін. Сьогодні на площі стоять невеликі магазини, кафе та підприємства.

На площі Ует розміщено поєднання готичних будівель, в яких переважає Євангелічний собор (Biserica Evangelica). Ця вражаюча споруда з п'ятьма загостреними вежами була побудована в 1520 році на місці старої римської базиліки. Простий, суворий інтер’єр повністю суперечить інтер’єру католицької церкви. Гігантська фреска, намальована Йоганнесом Розенау в 1445 році, охоплює більшу частину північної стіни канцлера. Фреска показує Розп’яття та знаменує перехід у живописі від стилю пізньої готики до стилю ренесансу. На південній стороні хор-лофт може похвалитися прекрасною склепінчастою стелею, в якій знаходиться орган в стилі бароко, спроектований німецьким майстром у 1671 році. У 1914 році було встановлено шість тисяч труб, що робить його найбільшим органом Румунії.
Тут ви також можете знайти єдину в місті повністю німецьку школу - гімназію Самуеля фон Брукенталя, яка є прикладом гордої німецької спадщини міста.

Нижнє місто охоплює область між річкою та пагорбом, і воно розвинулося навколо найдавніших укріплень. Вулиці довгі та досить широкі для середньовічних міських стандартів, місцями невеликі міські площі. Архітектура досить сільська: зазвичай це двоповерхові будинки з високими дахами та воротами, що відкривають проходи до внутрішніх дворів.

Зверху ведуть кілька крутих вулиць і сходів до нижнього міста. Одна з них проходить під залізним Мостом Брехні. Побудований у 1859 році Фредеріком Хутте, це був перший кований міст у Румунії.

Пасаж Сходів 13 століття, архітектурний шедевр із подвійними сходами та арками, з’єднує Верхнє місто з Нижнім містом. Побудований у 13 столітті, це одне з наймальовничіших місць у Сібіу. В одному кінці проходу стоїть найстаріша будівля міста, в якій зараз знаходиться найстаріший ресторан в Румунії, "The Golden Barrel" (Butoiul de Aur).

Площа Златників, тиха і спокійна площа, оточена чарівними старовинними будинками із середньовічними вікнами, дверними отворами та башточками. Протягом багатьох років це був головний прохід між Малою площею та Нижнім містом, двома з’єднаними сходовими маршами XV століття.

Розташований у північному кінці площі Онофрею (Piata Onofreiu), бастіон названий на честь мера Сібіу 16 століття Петруса Халлера, який побудував червону цегляну вежу в 1551 році.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити