Автобусний тур Сербія
АвіатуриАвіатури
Автобусні туриАвтобусні тури
Звідки
Відправка з
Куди
(Місто)
Виберіть місто:
Тип туру
Тип туру
Тривалість
Максимум до
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів

Тур для вакцинованих + тест

Пандемія
Актуальність
«Сербський мікс!»

«Сербський мікс!»

Львів
4 дні
Нічні переїзди: 2
Україна, Сербія
Львів, Нові-Сад, Белград, Сремскі-Карловці
996 гривень
€ 30
$ 36
Дата туру (виїзд - приїзд)
03.12 - 06.12
Детальніше
«Дві столиці Балкан: Скоп`є і Белград»

«Дві столиці Балкан: Скоп`є і Белград»

Львів
5 днів
Нічні переїзди: 2
Північна Македонія, Сербія
Белград, Скоп'є, Охрид
2590 гривень
€ 78
$ 93
Дата туру (виїзд - приїзд)
02.12 - 06.12
Детальніше
«Свіжий погляд на Балкани: Північна Македонія, Албанія та Чорногорія»

«Свіжий погляд на Балкани: Північна Македонія, Албанія та Чорногорія»

Львів
8 днів
Нічні переїзди: 2
Україна, Чорногорія, Албанія, Північна Македонія, Сербія
Львів, Будва, Котор, Шкодер, Тірана, Круя, Дуррес, Берат, Охрид, Скоп'є, Сремскі-Карловці
5910 гривень
€ 178
$ 212
Дата туру (виїзд - приїзд)
04.12 - 11.12
Детальніше

Автобусні тури в Сербію і Чорногорію для тих, хто бажає торкнутися часу рукою

Вітаю вас, дорогі друзі! Ви бажаєте відправитися на відпочинок в яку-небудь нову країну, але щоб без надмірностей? Так, і щоб в цій країні були гори і море, ціни на продукти і розваги щоб були більш-менш адекватними, краще такі ж як у нас або навіть дешевші ... Ну і звичайно, щоб було що подивитися.

Це можливо!

Для початку зробимо невеликий огляд, а потім вже поїдемо по-справжньому. Ви не проти?

Так, а ви вже здогадалися, куди ми запрошуємо дорогих гостей сьогодні на заочну екскурсію? Ні? Тоді увага!

Сербія і Чорногорія – неосяжні гори, що оточують короною величну річку Дунай, і безмежні моря, які омивають кам'янисті береги! Неймовірна чистота повітря, запаморочливі пейзажі, дуже цікаві історичні місця...

Туристичний візит до Сербії і Чорногорії – це доступна екзотика, можливість дуже приємно і досить бюджетно провести час, зануритися в неймовірну атмосферу, яка вам одночасно здасться і дуже близькою, і багато чим здивує.

Автобусні тури в Сербію і Чорногорію

Автобусні тури в Сербію і Чорногорію – це неймовірна можливість за досить помірну суму отримати масу нових вражень. До Сербії, втім як і в Чорногорію, можна проїхати через Румунію або через Угорщину. Якщо автобусний маршрут. І в одному випадку, і в іншому тривалість дороги (відправлення з Києва, Одеси чи Харкова) приблизно однакова – з зупинками і паузами близько 20-24 годин до Белграда.

Якщо по дорозі зупинятися в інших містах, милуватися краєвидами і відвідувати визначні історичні місця, то автобусні тури в Чорногорію, а вірніше, дорога в один кінець, затягнеться. Можливо навіть розбити автобусний тур в Чорногорію на два етапи з достатнім часом для екскурсії цікавими місцями Румунії або Угорщини, а можливо, навіть історичними місцями в Словаччині (найчастіше такий варіант зустрічається при відправленні зі Львова).

У будь-якому випадку, автобусний тур – це чи не єдиний спосіб встигнути трохи більше, ніж планувалося.

Сербія – історичні місця

Зазвичай історичними місцями ми називаємо локації, з якими пов'язані ті чи інші значущі події. Що ж такого цікавого можна подивитися під час автобусного туру по Сербії і Чорногорії?

Важливо!

Давайте відразу поставимо собі на замітку, що автобусний тур по Сербії без відвідування Чорногорії замовляється дуже рідко, а тому навіть не розглядається як самостійний варіант відпочинку. Але в Чорногорію за допомогою автобусного туру можна потрапити тільки перетинаючи територію незалежної держави Республіка Сербія.

Отже, що спершу варто відвідати під час автобусного туру по Чорногорії і Сербії?

  • Белградська фортеця, розташована в столиці. Монументальні стіни і башти бачили за більш ніж 2000 років свого існування дуже багато. Кажуть, якщо прислухатися, приклавши долоню до фундаменту історичних будівель, можна почути в шумі вітру відгомони давніх боїв. Хороший варіант для відвідування під час автобусного туру.
  • Ви чули про Ніколу Теслу? А чи знаєте ви, що без його винаходів ми б не мали ні телебачення, ні мобільного зв'язку, ми б обходилися навіть без звичних всім ліній електропередач. А хочете познайомитися з усіма його винаходами, з усім його життям? Так? Тоді поспішайте відвідати музей Ніколи Тесли, розташований в самому центрі Белграда.
  • А ви чули про Кустурицу? Так-так, про того самого! А хочете відвідати село, яке неможливо знайти на жодній карті світу? Так? А хочете пересісти з автобусного туру і доїхати туди на старому-старому поїзді, максимальна швидкість якого не перевищує 30 км / год? Ласкаво просимо в Дрвенград!

Любите природу? Що подивитися?

  • Для тих хто цінує містику, немов спеціально створене Місто Диявола, розташоване зовсім недалеко від Косова. Звідки взялася така назва? Уявіть десятки химерних сталагмітів, які оточені незайманими лісами? Цікаво?
  • А ще під час автобусного туру можна відвідати національний парк Фрушка-Гора. Повітря тут запаморочливо чисте, бірюзові озера... Не вистачить слів, щоб описати всю велич цього місця...

Ми назвали лише 5 цікавих пам'яток, які можна побачити під час автобусного туру. А їх в цій країні навіть не десятки, а сотні! Саме тому зважитися на автобусний тур по Сербії і Чорногорії кожен з нас повинен хоча б один раз в житті.

Чорногорія – історичні місця

А які історичні місця можна побачити в Чорногорії?

Автобусні тури в Чорногорію – ідеальний спосіб відпочинку для вас!

  • Місто-фортеця Котор, оточена монументальним муром і непрохідними горами. Зазвичай є обов'язковою частиною культурної програми в будь-якому автобусному турі по Чорногорії.
  • Старе місто в Барі – неймовірна локація, яка занурює нас в неповторну атмосферу. Це унікальна можливість, просто замовивши автобусний тур по Чорногорії, перетнути не кілька сотень кілометрів, а кілька сотень років і потрапити в абсолютно інший час. Не забудьте, вхід в Старе місто платний!

Любите природу? Що подивитися в Чорногорії

  • Найстаріше дерево в Європі, якому 2000 років, хочете на таке подивитися? Тоді не поспішайте йти з Бара, тому що тут ви можете побачити дерево, з якого зривали маслини ще євангельські пророки ... До речі, воно досі плодоносить маслинами!
  • Херцег-Новий – місто-сад, яке є частиною практично будь-якого автобусного туру. Тут ви можете відвідати і море, і красиву набережну, і спа-курорти ... А ще покуштувати чудову випічку. Чому місто-сад? Це один з найзеленіших міст Чорногорії, яке ви можете побачити під час автобусного туру, і, можливо, одне з найзеленіших міст у всій Європі. І пам'ятайте, що будь-які маршрути в Херцег-Новий – це сходи, що ведуть нагору або вниз, так що сильно переживати через фігуру під час відпочинку (навіть при активних гастрономічних надмірностях) тут ви не будете.

Під час автобусного туру в Чорногорію ви можете купити найкращу оливкову олію! Навіть кращу, ніж в Італії! Так що відкладіть кілька євро для пляшечки справжньої оливкової олії.

Важливо!

Будь-який автобусний тур можна замовити онлайн! Індивідуальний підхід!

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти